Oh Polymer 107 Hydroxy Silicone Fluid 10000cst

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi FOB:1-10 USD/KG
 • Min.Sasia e porosisë:1000 kg
 • Aftësia e furnizimit:10,000 kg në ditë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Vështrim i përgjithshëm
  Detaje të shpejta
  Klasifikimi:
  Agjent ndihmës kimik
  Nr CAS:
  70131-67-8
  Emra të tjerë:
  Vaj polimer hidroksil silikoni
  MF:
  C2H6OSi
  EINECS Nr.:
  618-493-1
  Pastërtia:
  99.9%
  Vendi i origjinës:
  Zhejiang, Kinë
  Lloji:
  Adsorbent
  Varietetet adsorbent:
  Karboni i aktivizuar
  Përdorimi:
  Agjentë ndihmës për veshje, aditivë të naftës, agjentë ndihmës gome
  Emri i markës:
  RS
  Numri i modelit:
  RS-107
  përshkrim i produktit

  Emri kimik: Polidimetilsiloksan i përfunduar me silanol Nr. CAS: 70131-67-8 Formula molekulare: HO[-Si(CH3)2O-]nH Struktura kimike:

  Polimeri i silikonit OH është lëng i pastër pa ngjyrë, me shumicën e vetive të lëngut dimetilsilikoni, përveç aktivitetit të reaksionit hidroksi.

  Përdorimet e produktit

   Polimeri i silikonit OH mund të përdoret në aplikime të ndryshme, duke përfshirë:

  Veshje letre • Siguron kapacitet të mirë kundër ngjitjes pas pjekjes • Mund të përdoret për etiketë, rubinet paketimi
  Pots izoluese • Për komponentët elektrike dhe elektronike

  letër balsamuese, bazë lëshimi etj. Gome silikoni RTV • Lëndë e parë për llojin e kondensimit të gomës RTV

  Ngjitës dhe ngjitës • Si lëndë e parë
  Të tjera Të përdoren si lëng dimetilsilikoni dhe kanë kapacitet më të mirë emulsues.

  Paketimi & Transporti

  Daulle hekuri 200 kg

  Daulle IBC 1000 kg

  FAQ

   

  Pyetje: A jepni mostra falas?
  Përgjigje: Po, në përgjithësi ne mund të ofrojmë mostër falas, por kostoja e transportit duhet të paguhet nga klientët.

  Pyetje: Si mund t'ju kontaktojmë?
  Përgjigje: Ju mund të ndjeheni të lirë të dërgoni kërkesën përmes Alibaba për materialin që ju intereson.

  Pyetje: Cilat kushte pagese pranoni?
  Përgjigje: Ne mund ta pranonim pagesën përmes pagesës T/T, Paypal, Western Union dhe Alibaba Online.

  Pyetje: A mund të paguaj me një kartë krediti
  Përgjigje: Po, mund të ndiheni të lirë të bëni pagesën tuaj përmes kartës së kreditit.

  Pyetje: A pranoni inspektimin e palës së tretë?
  A: Po, ne po

  Pyetje: Kur mund të merrja materialin tim kur të bëhej pagesa
  Përgjigje: Në përgjithësi ne mund të dërgojmë brenda 3-5 ditëve të punës pas konfirmimit të pagesës suaj.Koha e dorëzimit do të jetë e ndryshme për vende të ndryshme dhe mënyra të ndryshme të transportit.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni